Spotkanie warsztatowe w ramach prac nad Strategią Rozwoju Gminy Chorkówka
Szanowni Państwo,
zapraszam do udziału w kolejnym spotkaniu warsztatowym w ramach prac nad Strategią Rozwoju Gminy Chorkówka do 2030 r. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2023 r. (środa) w Sali Narad Urzędu Gminy Chorkówka w trzech podzespołach, które będą określać cele i kierunki działań gminy:
- w zakresie zaspokojenia potrzeb społecznych mieszkańców (panel I),
- w sferze zasobów technicznych (obiekty, infrastruktura) i środowiska (panel II)
- w sferze gospodarczej i promocji (III panel).
Do udziału w poszczególnych panelach zapraszam:
podzespół 1 (godz. 9.00 – 11.45) – Radni i Sołtysi Gminy Chorkówka, przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy, Pracownicy Urzędu Gminy (pracownicy KBS, WIŚ, WOSO), Pracownicy Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu, Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich, Zespołów Śpiewaczych, Stowarzyszeń, Ochotniczych Straży Pożarnych, Działacze Sportowi, przedstawiciele sektora oświaty (pracownicy CUO, Dyrektorzy Szkół), przedstawiciele lokalnej służby zdrowia, przedstawiciele Policji, Lokalni liderzy, przedsiębiorcy, pracownik Biura LGD i ODR, inni zainteresowani.- podzespół 2 (godz. 12.00 – 13.45) – Radni, Sołtysi, Pracownicy Urzędu Gminy (pracownicy Wydziału Inwestycji i Środowiska, Obrony Cywilnej, USC), Pracownicy GCKCiS, przedstawiciele Policji, OSP, Pracownicy GOPS, przedstawiciele KGW, Stowarzyszeń i inni zainteresowani.
- podzespół 3 (godz. 14.00 – 15.30) – przedsiębiorcy, przedstawiciele rolników, leśników, pracownicy Urzędu Gminy (WIŚ, WOSO) i inni zainteresowani.
Jeszcze raz serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w powyższym spotkaniu.
Grzegorz Węgrzynowski
Wójt Gminy Chorkówka

