Gmina Chorkówka
Powróć do: FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Poprawa efektywności energetycznej budynku Domu Ludowego w Kopytowej

loga

 

Gmina Chorkówka zrealizowała projekt pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Domu Ludowego w Kopytowej”. 

Środki na jego realizację pochodziły z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021 – 2027, priorytetu FEPK.02 Energia i środowisko, działanie FEPK.02.01 Poprawa jakości powietrza – dotacja. 

 

Przedmiotem projektu była:

- termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Domu Ludowego 
w Kopytowej, obejmująca docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie stropu nad przyziemiem, wymianę części stolarki okiennej i wymianę pokrycia dachowego.

 

Celem projektu była:

- poprawa efektywności energetycznej budynku Domu Ludowego w Kopytowej 
w zakresie optymalnego wykorzystania energii cieplnej i ograniczenia niskiej emisji gazów cieplarnianych.


Działania w projekcie:

  • Termomodernizacja budynku DL w Kopytowej.
  • W ramach projektu ujęto przygotowanie technicznej dokumentacji projektu, audytu energetycznego oraz audytu ex-post.

Odbiorcy projektu: mieszkańcy, podmioty gospodarcze i instytucje funkcjonujące na obszarze gminy, Koło Gospodyń Wiejskich w Kopytowej.

Efektem projektu jest zmniejszenie zapotrzebowania na energię w budynku, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów zaopatrzenia w energię oraz zmniejszenie emisji CO2. 

  • Wartość projektu: 534 779,45 zł 
  • Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 266 890,38 zł

#FunduszeEuropejskie

informacja o dofinansowaniu

Pliki do pobrania:

Plakat
Format: pdf, 443.45 kB