Gmina Chorkówka

POWIADOMIENIE O PLANOWANYCH POMIARACH POLA ELEKTOMAGNETYCZNEGO

W związku z chęcią spełnienia obowiązku opisanego w pkt. 14 załącznika do ROZPORZĄDZENIA MINISTRA KLIMATU z dnia 17 lutego 2020 r. (Dz. U. 2022, poz. 2630) w sprawie sposobów sprawdzania dotrzymania dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku, uprzejmie informuję o planowanych pomiarach pól elektromagnetycznych w otoczeniu stacji bazowej telefonii komórkowej sieci P4 sp. z o.o., dla potrzeb ochrony ludzi i środowiska. 

Pliki do pobrania:

Powiadomienie
Format: pdf, 241.34 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności