Gmina Chorkówka

Komendant Gminny Związku OSP RP w Chorkówce wyróżniony wysokim odznaczeniem państwowym


Podczas odbytego w dniu 5 marca 2022 r. w Trzcianie (Gmina Świlcza k/Rzeszowa) V Zjazdu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Podkarpackiego, Komendant Gminny ZOSP RP w Chorkówce dh Adam Łukaszewski odznaczony został Srebrnym Krzyżem Zasługi, przyznanym przez Prezydenta RP.
Odznaczenie przyznane zostało za szczególne zasługi wniesione w rozwój szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej, w tym za społeczną działalność w ogniwach Związku OSP RP na różnych szczeblach.
W imieniu Prezydenta RP odznaczenie wręczyła Wicewojewoda Podkarpacki Jolanta Sawicka.
Zarząd Oddziału Gminnego oraz wszyscy druhowie strażacy z podległych jednostek OSP z terenu gminy Chorkówka składają druhowi Adamowi serdeczne gratulacje.

Kazimierz Gładysz
Prezes Zarządu Oddziału Gminnego
ZOSP RP w Chorkówce

Na fotografii Jolanta Sawicka przypina do munduru Adama Łukaszewskiego Srebrny Krzyż Zasługi dla Pożarnictwa.

Zdjęcie: www.krosno112.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności