Gmina Chorkówka

Dobre wieści dla sportu w naszej Gminie!

Znamy już wyniki naboru w ramach Rządowego Programu „KLUB”! Kilka naszych lokalnych organizacji sportowych otrzymało wsparcie na dalszy rozwój i szkolenie młodych talentów. 

W całej Polsce dofinansowanie otrzymało 7 539 klubów, a w tym gronie znalazły się również nasze lokalne drużyny! 

Lista klubów z terenu naszej gminy, które otrzymały dofinansowanie: 

  • LKS Polonia Kopytowa – 17 000 zł
  • LKS Nafta Chorkówka – 12 000 zł
  • Stowarzyszenie Olympic 2014 Szkółka Piłkarska Zręcin – 12 000 zł
  • LKS Błyskawica Leśniówka – 12 000 zł
  • LKS Orzeł Faliszówka – 12 000 zł
  • UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska – 12 000 zł
  • LKS Jasiołka Świerzowa Polska – 12 000 zł
  • LKS Victoria Kobylany – 12 000 zł

Ogromne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych klubów! 

Jednocześnie chcemy z całego serca podziękować wszystkim osobom, które angażują się w codzienną pracę, czynią starania i aktywnie poszukują zewnętrznych źródeł finansowania. Wiemy, jak ciężka to praca, ale to właśnie dzięki takim inicjatywom, obok dotacji z budżetu gminy, możemy skuteczniej wspierać rozwój sportu lokalnego i zapewniać naszym dzieciom oraz młodzieży jeszcze lepsze warunki do treningów i rozwoju pasji.

Dziękujemy, że dbacie o sportową przyszłość naszej gminy! Trzymamy kciuki za realizację wszystkich planów i życzymy sukcesów na boisku! 

https://rzadowyprogramklub.pl/wyniki-naboru-wnioskow-w-ramach-rzadowego-programu-klub-edycja-2026/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności