St. bryg. Mariusz Bieńczak przeszedł na emeryturę

19 lutego br. Grzegorz Węgrzynowski Wójt Gminy Chorkówka oraz Tomasz Tłuściak zastępca wójta złożyli wizytę Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie st. bryg. Mariuszowi Bieńczakowi, który wczoraj 23 lutego, przeszedł na emeryturę. Wizyta była okazją do serdecznych podziękowań za bardzo udaną współpracę, a także życzliwość na jaką zawsze Gmina mogła liczyć ze strony Pana Komendanta. Wójt wręczył przyszłemu emerytowi okolicznościową statuetkę, a także list z wyrazami wdzięczności oraz życzeniami zdrowia i pomyślności.
„Po wieloletniej pracy zawodowej przyszedł czas na odpoczynek i skupienie się na życiu osobistym. Jestem przekonany, że przejście na emeryturę pozwoli Panu na realizację planów i zamierzeń, które zawsze musiały ustępować obowiązkom związanym z wykonywaniem zawodu.
Szanowny Panie Komendancie, dzisiaj chciałbym w imieniu władz Gminy Chorkówka, a także wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na naszym terenie, serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę, za Pana wsparcie i pomoc” – to fragment wspomnianych podziękowań.