„Maszt dla Gminy Chorkówka”

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji i oddawania głosów na naszą Gminę. Głosowanie potrwa do 11 listopada 2020 r.
👉Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. Dodatkowo w trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 o godz. 23:59 osiągną największy procentowo udział głosów poparcia wśród wszystkich mieszkańców gminy, przewiduje się wizytę Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Pan Premier osobiście zainauguruje w tych gminach wspólnie z mieszkańcami uroczystość podniesienia flagi na maszt.
👉Zachęcamy do oddawania głosów poparcia mieszkańców Naszej gminy pod linkiem https://bialoczerwona.www.gov.pl/
Liderem projektu w naszej gminie został – Michał Guzik
👉Jak do tego doszło, że to właśnie on podjął te inicjatywę?
O projekcie „Pod biało – czerwoną” dowiedziałem się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jako że zawsze czułem silną więź z narodem, decyzję o zgłoszeniu się jako koordynator akcji podjąłem bez wahania. Moim głównym celem jest propagowanie postaw patriotycznych, głównie wśród młodszej części Naszego społeczeństwa. Chciałbym, aby dumnie powiewająca flaga państwowa przypominała wszystkim o trudnej, ale zarazem pięknej historii naszego kraju.
Mieszkańców naszej gminy zachęcam do udziału w projekcie i oddawania głosów poparcia. Czuję, że maszt z biało – czerwoną flagą państwową, pozwoli budować pozytywną więź w naszej małej Ojczyźnie, jak niewątpliwie można nazwać gminę Chorkówka – lider projektu Michał Guzik.
Co trzeba zrobić ?
👉 wypełnić pola: imię i nazwisko, województwo, miejscowość (Gmina Chorkówka), adres e-mail
👉 w polu „Nazwa lidera” – Michał Guzik
👉 akceptujemy regulamin i dajemy „Wyślij”.