Jubileusz 60-lecia Klubu – LKS „Błękitni” Żeglce

Kiedy ludzie z pasją spotkają się i wspólnie tworzą, to zawsze powstanie z tego coś wyjątkowego. Tacy pasjonaci sportowej rywalizacji stworzyli w Żeglcach Klub Sportowy, który działa już od 60 lat. 8 sierpnia br. w żegleckim Domu Ludowym, spotkali się działacze sportowi, zawodnicy a także sympatycy Klubu, by świętować Jubileusz.

Dzisiaj Ludowy Klub Sportowy „Błękitni” Żeglce to głównie piłka nożna. Wcześniej było wiele dyscyplin: siatkówka, szachy, futsal, tenis stołowy a nawet brydż sportowy.

O początkach klubu, i jego niezwykle bogatej historii możecie Państwo przeczytać na stronie Żeglce.pl – http://zeglce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=120

Sobotnie jubileuszowe spotkanie było także okazją do wręczenia specjalnych nagród.

Brązowe odznaczenia „Zasłużony dla Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej” otrzymali:

Tomasz Gunia, Tomasz Laskoś, Paweł Rachwał, Grzegorz Węgrzynowski, Michał Wolski.

Srebrnymi  odznaczeniami „Zasłużony dla Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej” uhonorowano: Janusza Frużyńskiego, Tomasza Serwę, Daniela Skalskiego, Józefa Szydło i  Antoniego Wolskiego.

Edmund Kochański i Mieczysław Mędrek otrzymali złote odznaczenia, natomiast honorowe odznaczenie otrzymał Jacek Dubis.

Zdjęcia: https://photos.google.com/share/AF1QipNwUUOTIhHVGdXKq-J1iCA1fEavNeFB0VB7QL3Rc5ICCnu69SCW3Ow3Q4Kohcs0zg?key=a2dROEJmMExmRmFZWktaSU5tUlo0SzZ0MUtJamF3