Bieg Charytatywny „Wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami”

Biegacze, mieszkańcy, ludzie dobrego serca 14 grudnia 2019 r. odbędzie się drugi na terenie naszej gminy Bieg Charytatywny „Wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami”. Tym razem staramy się pomóc wrócić do zdrowia Joli i Jasiowi. Do organizacji Biegu oprócz głównego inicjatora przedsięwzięcia Klubu Biegacza Athletic Zręcin przyłączyły się: Gmina Chorkówka, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żeglce „Że Chcę”, Niepubliczne Przedszkole „Misiowo” oraz Grupa Rekonstrukcyjna OP11 ze Zręcina.
 
Start Biegu: godz. 17.00 – Kompleks Boisk Sportowych w Chorkówce.
 
Następnie w asyście Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Chorkówka  biegacze wyruszą wyznaczoną trasą przez następujące miejscowości: Chorkówka – Żeglce – Zręcin – Świerzowa Polska – Szczepańcowa – Zręcin – Chorkówka. Meta zlokalizowana będzie ponownie na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce.
Podczas trwania Biegu możliwe jest dołączenie do kolumny w każdym miejscu na trasie. Równolegle z Biegiem na terenie Kompleksu Boisk Sportowych od godz. 17.00 odbywać się będą występy oraz zajęcia ruchowe (sportowe oraz taneczne) dla dzieci.
Prosimy wyjdźcie do nas, biegnijcie z Nami, kibicujcie i wspomóżcie akcję wolnym datkiem lub ciepłym uśmiechem. Zachęcamy do posiadania na trasie elementów odblaskowych oraz czapek Mikołaja. Sportowe zmagania zakończymy wspólnym ogniskiem.
Trasa
plakat