Sportowa majówka z gminą Chorkówka

31 maja br. na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce odbyła się Rodzinna Majówka na sportowo, zorganizowana z okazji jutrzejszego święta, czyli Dnia Dziecka. Było tanecznie (wystąpiły grupy taneczne działające przy GOK-u w Chorkówce), sportowo, słodko i bardzo zabawnie. Dzieci, a także odważni dorośli wzięli udział w konkurencjach sportowych takich jak biegi, skok w dal, skoki na skakance czy kręcenie hula-hop. Dzieciaki mogły zjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni, pomalować twarze, robić bańki mydlane, a także zjeść smakołyki serwowane przez Wielobranżową Spółdzielnię Socjalną „Maks” w Chorkówce.

Dzieci bawiły się wyśmienicie. Równie dobrze bawili się dorośli szczególnie ci, którzy odkryli na nowo w sobie dziecięcą radość. O muzykę, konferansjerkę, a także zdyscyplinowanie rozbieganych i roześmianych zawodników zatroszczył się Bogusław Pacek Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce, pracownicy tej instytucji, a także Kompleksu Boisk Sportowych.

Po sportowych zmaganiach odbyła się projekcja filmu  „Łukasiewicz nafciarz romantyk”, w której udział wziął producent Bogdan Adam Miszczak.