Biegi szlakiem Ignacego Łukasiewicza w Gminie Chorkówka

Po raz pierwszy na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce 29 maja br. odbyły się Biegi szlakiem Ignacego Łukasiewicza. Organizatorami biegów był Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce i UKS „Orlik” Zręcin. W biegach uczestniczyło 155 zawodniczek i zawodników reprezentujących wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gminy Chorkówka. Biegi odbyły się na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Nagrody rzeczowe dla uczestników biegów, którzy zajęli miejsca I-V ufundowali Gminny Ośrodek Kultury i Klub Sportowy UKS „Orlik” Zręcin, a okolicznościowe medale otrzymali laureaci za miejsca I-III. Dyplomami uhonorowano biegaczy za zajęcie miejsc I-X. Spośród wszystkich uczestników biorących udział w biegach, rozlosowano m.in. piłki nożne i piłki siatkowe oraz bidony. W ceremonii wręczania nagród uczestniczyli: Grzegorz Węgrzynowski Wójt Gminy Chorkówka, Tomasz Tłuściak Zastępca Wójta Gminy Chorkówka, Krzysztof Markiewicz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Chorkówka, Bogusław Pacek Dyrektor GOK – u oraz Adam Przybysz Prezes UKS „Orlik” Zręcin, sędzia główny zawodów.

Organizator biegów dziękuje Firmie „UNI – REM” Zbigniew Szarota z Kobylan oraz Firmie „DELTA” Bartłomiej Ciupa ze Zręcina za pomoc finansową w organizacji biegów.

Poniżej przedstawione są wyniki biegów miejsca od I do X.
Wyniki Biegów:
200 m DZIEWCZYNY, rocznik 2009 r. i młodsi

1. Maja Szala (SP Faliszówka)
2. Milena Wierdak (SP Kobylany)
3. Julita Nitka (ZS Świerzowa P.)
4. Maja Orzechowska (SP Kobylany)
5. Iga Wawrzecka (SP Zręcin)
6. Zuzanna Wrona (SP Faliszówka)
7. Jagoda Turcza (SP Kobylany)
8. Maja Kurowska (SP Faliszówka)
9. Julia Lechowska (SP Kopytowa)
10. Wiktoria Klisiewicz (SP Kobylany)
200 m CHŁOPCY, rocznik 2009 r. i młodsi

1. Kacper Wilk (ZS Świerzowa P.)
2. Fabian Jastrząb (SP Kopytowa)
3. Oliwier Adamik (SP Zręcin)
4. Karol Żurawski (SP Draganowa)
5. Konrad Kostecki (SP Draganowa)
6. Dominik Dusza (SP Kopytowa)
7. Dominik Misiak (SP Zręcin)
8. Jakub Trybus (ZS i P. Bóbrka)
9. Szymon Klisiewicz (SP Kobylany)
10. Gracjan Kołacz (SP Kobylany)

400 m DZIEWCZYNY, rocznik 2008 r.

1. Julita Marszał (SP Faliszówka)
2. Weronika Szmist (SP Szczepańcowa)
3. Emilia Krakowiecka (SP Faliszówka)
4. Lena Maziarz (SP Zręcin)
5. Karolina Klimek (SP Zręcin)
6. Nikola Marszał (SP Faliszówka)
7. Oliwia Fornal (SP Kobylany)
8. Martyna Sysoł (SP Kopytowa)
9. Maja Szydło (SP Kobylany)
10. Klaudia Gondek (SP Faliszówka)

600 m CHŁOPCY, rocznik 2008 r.

1. Sebastian Węgrzynowski (ZS Chorkówka)
2. Jakub Martyka (SP Kobylany)
3. Wiktor Grzesik (SP Kopytowa)
4. Filip Kostecki (SP Draganowa)
5. Adrian Winiarski (SP Zręcin)
6. Wiktor Buczyński (ZS Chorkówka)
7. Miłosz Gromek (SP Faliszówka)
8. Michał Szymański (SP Faliszówka)
9. Wiktor Trybus (SP Zręcin)
10. Aleksander Wasylak (ZS Świerzowa P.)
600 m DZIEWCZYNY, rocznik 2007 r.

1. Sara Kludacz (SP Faliszówka)
2. Zuzanna Woźniak (SP Szczepańcowa)
3. Paulina Tarnowska (SP Szczepańcowa)
4. Julia Martyka (SP Kobylany)
5. Martyna Jasłowska (SP Zręcin)
6. Nikola Guzik (SP Zręcin)
7. Aleksandra Wrona (SP Faliszówka)
8. Anna Wiśniowska (SP Zręcin)
9. Natalia Gradowicz (ZS Chorkówka)
10. Aurelia Munia (SP Kopytowa)

800 m CHŁOPCY, rocznik 2007 r.

1. Miłosz Biały (SP Kobylany), Tobiasz Jastrząb (SP Kopytowa)
3. Dawid Zuzak (SP Zręcin)
4. Bartosz Kostecki (SP Draganowa)
5. Damian Szubra (SP Szczepańcowa)
6. Krystian Trybus (SP Kopytowa)
7. Michał Szczur (SP Kopytowa)
8. Arkadiusz Świeboda (SP Zręcin)
9. Szymon Steliga (SP Szczepańcowa)
10. Jakub Żurawski (SP Draganowa)
600 m DZIEWCZYNY, rocznik 2006 r.
1. Paulina Macieik (SP Zręcin)
2. Kamila Zając (SP Zręcin)
3. Oliwia Mocek (SP Kobylany)
4. Paulina Głowacka (ZS Świerzowa P.)
5. Wiktoria Jurasz (SP Zręcin)
6. Natalia Giemza (ZS Świerzowa P.)

1000 m CHŁOPCY, rocznik 2006 r.

1. Konrad Czuchrzyński (SP Żeglce)
2. Bartłomiej Jastrząb (ZS Świerzowa P.)
3. Wojciech Guzik (SP Zręcin)
4. Damian Krzywda (SP Kopytowa)
5. Rafał Buczyński (SP Kopytowa)
6. Hubert Szala (SP Faliszówka)
7. Mikołaj Marszał (SP Faliszówka)
8. Kamil Skalski (ZS Chorkówka)
9. Mikołaj Moriak (ZS Świerzowa P.)
10. Hubert Szuba (ZS Świerzowa P.)

600 m DZIEWCZYNY, rocznik 2005 r.

1. Karolina Kludacz (ZS Chorkówka)
2. Weronika Guzik (SP Zręcin)
3. Julia Uliasz (SP Szczepańcowa)
4. Aleksandra Berezowska (ZS Świerzowa P.)
5. Milena Silwanowicz (ZS Świerzowa P.)
6. Wiktoria Ordyna (SP Kopytowa)

1200 m CHŁOPCY, rocznik 2005 r.

1. Dominik Prętnik (ZS Chorkówka)
2. Eryk Czebieniak (SP Szczepańcowa)
3. Wojciech Liwosz (ZS Chorkówka)
4. Kacper Siwak (SP Kopytowa)
5. Krystian Gronkiewicz (SP Kopytowa)
6. Kacper Dobrzański (SP Zręcin)
7. Miłosz Radoń (SP Szczepańcowa)
8. Artur Kosiek (SP Kopytowa)
9. Radosław Guzik (ZS Świerzowa P.)

800 m DZIEWCZYNY, rocznik 2004 r.
1. Monika Wiklowska (SP Zręcin)
2. Maria Obłój (SP Kopytowa)
3. Aleksandra Penar (SP Zręcin)
4. Katarzyna Krakoś (ZS i P. Bóbrka)
5. Emilia Capała (SP Kopytowa)
1200 HŁOPCY, rocznik 2004 r.
1. Krzysztof Samborowski (ZS Chorkówka)
2. Szymon Skrzęta (SP Draganowa)
3. Patryk Słowik (SP Draganowa)
4. Maciej Moriak (SP Szczepańcowa)
5. Kacper Klatka (SP Szczepańcowa)
6. Bartłomiej Frej (SP Draganowa)
7. Jakub Szymański (SP Draganowa)
800 m DZIEWCZYNY, rocznik 2003 r.

1. Oliwia Wilk (Gimnazjum Świerzowa P.)
2. Karolina Foremny (ZS Zręcin)
3. Małgorzata Wierdak (ZS Zręcin)

1200 m CHŁOPCY, rocznik 2003 r.

1. Adrian Mastej (ZS Świerzowa P.)
2. Kornel Filip (ZS Zręcin)
3. Konrad Ochała (SP Żeglce)
4. Kacper Dyląg (ZS Świerzowa P.)
5. Jakub Wasłowicz (SP Kopytowa)
6. Rafał Zuzak (ZS Zręcin)
7. Kamil Dubis (ZS Zręcin)
8. Gabriel Mędrek (ZS Zręcin)
9. Patryk Jaskółka (ZS Zręcin)

Tekst i foto: GOK Chorkówka 

GALERIA