Dziękuję…

21 października br. mieszkańcy Gminy Chorkówka wzięli udział w wyborach samorządowych. To właśnie Państwo tego dnia zadecydowaliście o tym, że spoczął na mnie zaszczyt pełnienia funkcji Wójta Gminy Chorkówka. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zaufanie, za poparcie i Państwa głosy.

Mam świadomość tego, jak trudne i odpowiedzialne zadanie przede mną. Jednak z motywacją, odwagą, wiarą, głową pełną pomysłów i zaangażowaniem, będę sumiennie pełnił swoją misję, by nie zawieść zaufania jakim mnie obdarzyliście. Dobro mieszkańców Gminy Chorkówka zawsze będę stawiał na pierwszym miejscu.

Liczę na współpracę z Radą Gminy Chorkówka, sołtysami, prezesami organizacji pozarządowych, dyrektorami placówek oświatowych oraz kierownikami jednostek. Dzięki naszej wspólnej pracy możemy zmieniać Gminę na lepsze. Nie wyobrażam sobie także rozwoju gminy bez współpracy z Powiatem Krośnieńskim, Sejmikiem Województwa Podkarpackiego oraz sąsiednimi gminami.

Szanowni Państwo przed nami 5 lat ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Damy z siebie wszystko, tak aby za 5 lat mieć świadomość tego, że dobrze wykonaliśmy swoja pracę i wykorzystaliśmy wszystkie szanse.